Utánpótlásképzés

Téged is vár a KolHÖK Utánpótlásképzése!

De mi is az az utánpótlásképzés, hova is képezi az utánpótlást és miért jó ha a részese leszel, olvass tovább és kiderül.

Az Utánpótlásképzés ( rövidítve UPK)remek alkalom arra, hogy ismerősöket, barátokat szerezz más ELTE kolikból valamint lehetővé teszi, hogy közelebbről megismerkedj a Diákbizottsággal, a DB munkájával, a Kollégiumi Hallgatói Önkormányzat felépítésével és működésével. Lehetőséged nyílik közelebbről belecsöppenni a kollégiumi hallgatói érdekképviseletbe, amellett, hogy egy nagy, összetartó csapat részévé válsz.

Ne egy egyetemi előadásra gondolj a képzés kapcsán, hanem egy egymást kiegészítő és egymástól sokat tanuló  közösségre, akikkel a szakmaibb tudást is játszva szippanthatod magadba . Amellett, hogy sok tapasztalatot és élményt szerzel,  folyamatosan fejlődni fogsz az év során és sajátítasz el olyan készségeket, amik segítenek, hogy az élet bármely területén megálld a helyed. Például megtanulsz egy csapatban dolgozni, nyitottabb és közvetlenebb lehetsz, fejlődhet a kommunikációd, tárgyalástechnikád, szervezői készségeket, érvelői készségeket fejleszthetsz, szituációkat gördülékenyebben oldhatsz meg , gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz és sokkal talpraesettebbé válhatsz.

A jól megérdemelt munka után a képzés alkalmait  ( 3 az őszi fékévben és a tavaszi félévben) kis hangulatfokozóval, illetve vacsorával zárnánk .Milyen hosszú lenne? 2 órás programmal számolj, félévente 3-szor.

Összegezzünk csak:

• sok tapasztalat és barát
  • nagy közösség
  • csapatmunka
  • szakmai dolgok ( ezek is élvezhető formában)
  • játékok
  • kolik megismerése
  • DB megismerése
  • te magad is talpraesettebb leszel
  • nem veszi el sok idődet, és még vacsi is jár

Ugye most már Te sem gondolkozol azon,  hogy jelentkezz-e?

Jelentkezni IDE kattintva tudsz!