Felvételi
Kedves Hallgatók!
A felsőéves felvételi eljárás a 2026/2027-es tanévre az alábbiak szerint alakult:
Rendes jelentkezési időszak:
2026.03.30. 10:00 – 2026.04.14. 22:00*
Hiánypótlási időszak:
2026.04.21. 22:00** – 2026.04.28. 22:00***
*eredetileg 2026.04.11. 22:00 volt a határidő
**eredetileg 2026.04.20. 10:00 volt a kezdeti dátum
***eredetileg 2026.04.26. 22:00 volt a határidő
Azon hallgatók, akik ebben a félévben abszolutóriumot szereznek, de tanulmányaikat szeptembertől az Egyetemen valamilyen formában folytatják, a nyári időszakban, az elsőéves felvételi eljárás keretében pályázhatnak férőhelyre, míg azok a hallgatók, akik ebben a félévben (keresztfélévben) kezdték meg tanulmányaikat, a jelenlegi felsőéves jelentkezési eljárás keretében jelentkezhetnek.
Sikeres jelentkezést kívánunk!
Kérlek, olvasd el figyelmesen a felvételi szabályzatot – szinte minden kérdésedre megtalálod benne a választ!
