ELTE KolHÖK – ELTE Pável Ágoston Kollégiumok jelöltállításának eredménye

Kedves Hallgatók!

Ezen a linken eléritek az ELTE KolHÖK – ELTE Pável Ágoston Kollégiumok 2020. őszi kollégiumi választásainak jelöltállítási időszakának eredményét.

A Diákbizottság elnökjelöltjeinek, alelnökjelöltjeinek, tagjelöltjeinek és az egyes kollégiumok által az ELTE KolHÖK Ellenőrző Bizottságába delegált tag jelöltjeinek még 2020. szeptember 25-ig van lehetősége bemutatni célkitűzéseiket.

A Diákbizottságokban elérhető tisztségek, illetve pozíciók, valamint az ELTE KolHÖK Ellenőrző Bizottságában elérhető tisztségek, illetve pozíciók betöltése céljából lebonyolított szavazásra a Neptunon keresztül 2020. szeptember 26. 00:00 és 2020. október 10. 23:59 között kerül majd sor.

Az ELTE KolHÖK elnökválasztásának jelöltállítása jelenleg is folyik, egészen 2020. szeptember 28. 23 óra 59 percig. Az ELTE KolHÖK elnökének megválasztására és a tisztújításra 2020. október 19-én kerül majd sor az ELTE KolHÖK Elnökválasztó Küldöttgyűlésén.

További részleteket a választási kiírásokban találtok, amit ezeken a linkeken elérhettek:
ELTE KolHÖK kollégiumi választások kiírása
ELTE KolHÖK elnökválasztás kiírása

Kérdés esetén forduljatok hozzánk bizalommal az eb@ehok.elte.hu címen!