Iskolalátogatás igazolása a 2020/2021-es felsős felvételin

Kedves hallgatók!

Számos megkeresés érkezett felénk az elmúlt napokban az iskolalátogatási/hallgatói jogviszony igazolásokkal kapcsolatban. A kérdésekhez és a jelenlegi helyzethez kapcsolódóan Vitovszki Marcell, a Kollégiumi Hallgatói Önkormányzat elnökének előterjesztése nyomán a Felvételi Bizottság úgy határozott, hogy a jelenlegi felvételi eljárás során a testvérek státuszát az érvényes diákigazolványukkal is lehet igazolni.

A testvérek iskolalátogatását ennek megfelelően az alábbiak szerint tudjátok leigazolni:

👉 16 év alatt: születési anyakönyvi kivonat, a tanévben kikért iskolalátogatási igazolás vagy érvényes diákigazolvány

👉 16 év felett (tanulók/hallgatók esetén): a tanévben kikért iskolalátogatási/hallgatói jogviszony igazolás vagy érvényes diákigazolvány

📧 További kérdések esetén is forduljatok hozzánk bizalommal, a jelentkezéssel kapcsolatosan írhattok a jelentkezes@kolhok.elte.hu, míg Neptunnal kapcsolatos kérdések esetén a neptun@kolhok.elte.hu címre!